ul. Bagienna 1, 59-220 Legnica

+48 76 862 14 49

Pon-Pt: 7-14

4xm@hot.pl

O firmie

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, zajmującą się bezpośrednim importem ziarna słonecznika i popcornu oraz orzecha ziemnego.
Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest dystrybucja i przetwarzanie wyżej wymienionych surowców. Zatrudniamy wyspecjalizowaną, doświadczoną kadrę, która swoją efektywnością i zaangażowaniem przyczyniła się w dużym stopniu do sukcesu, jaki firma osiągnęła na rynku krajowym.
Dysponujemy zaawansowanymi technologicznie liniami produkcyjnymi, umożliwiającymi prażenie, zasalanie, karmelizację i konfekcjonowanie importowanych surowców, zaś rygorystyczne przestrzeganie norm jakościowych dotyczących produkcji i składowania plasuje nas na wysokiej pozycji na rynku w Polsce.
Obecnie posiadamy rozwiniętą sieć sprzedaży zarówno o charakterze lokalnym, jak i ogólnopolskim.

Oferta współpracy

Mam przyjemność w imieniu Firmy „4xM” zaproponować współpracę w dziedzinie dystrybucji prażonych ziaren słonecznika. Spółka nasza istnieje na rynku polskim od 1995 r.

Podstawowym polem działalności firmy jest prażenie i konfekcjonowanie nasion słonecznika. Surowiec do produkcji importujemy z USA, Węgier i Turcji. Sprzedaż naszych wyrobów prowadzona jest poprzez sieć własnych dystrybutorów, jak również sieci handlowe. Gotowe wyroby cechują się wysoką jakością, którą potwierdzają nasi odbiorcy. Sam proces prażenia słonecznika opiera się głównie na zastosowaniu gorącego powietrza. Nie stosujemy żadnych chemicznych konserwantów. A same nasiona mają prozdrowotny wpływ na organizm człowieka.

NIP: PL6910009515 REGON: 390043582

Cechuje nas dokładność, rzetelność i terminowość. Cieszymy się zaufaniem naszych klientów i staramy się co roku uzupełniać naszą ofertę nowymi asortymentami towarów, oczywiście dbając o ich najwyższą jakość. Nasze produkty trafiły również na rynek zagraniczny. Dostosowujemy gramaturę opakowania jednostkowego, jak również ilości w opakowaniu zbiorczym do potrzeb odbiorcy.

Przedstawiamy NOWOŚCI z szerokiej palety dostępnych produktów o różnych smakach i gramaturach KIBICA (”kibicujemy naszej drużynie”) oraz WOW .

Zapraszamy do współpracy

Z poważaniem Robert Oczeretko 510 283 995 Arkadiusz Oczeretko 604 578 678